Naar aanleiding van de Week van de Amateurkunsten organiseerden de leden van de cultuurraad in samenwerking met het gemeentebestuur de twaalfde editie van de kunsttentoonstelling 'Dag van de Plaatselijke Kunstenaar'. Hier kon je kennismaken met allerlei kunstwerken gemaakt door kunstenaars in onze gemeente. 

Tijdens dit evenement werd ook de Cultuurprijs 2018 uitgereikt. De winnaar hiervan is het Gemeentelijk Archief en Documentatiecentrum. Wij willen langs deze weg ook het  Gemeentelijk Archief en Documentatiecentrum bedanken voor hun verdienstelijke inzet voor onze gemeente!

 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.